אודות

עיקר האמנות שלי היא עיצוב ובניית רהיטי קרטון, פיסול בקרטון ונייר, עיצוב דגמים מיוחדים לילדים ופריטי אמנות שונים. הרקע שלי באמנות החל בציור (אהבתי במיוחד לצייר פורטרטים) ובעיצוב גרפי. אני מעריך את אמנות המיחזור בחומרים מגוונים כגון קרטון, נייר וחומרים אחרים.

לאחר שנים רבות כמעצב העונה לצורך של לקוחות ולקידום מוצרים של חברות בתעשייה פניתי ליצירה ואמנות אישית כדי להגשים חלומות ולפתח את המוצרים שלי.
עם השנים גיליתי שאני אוהב מאוד גם ללמד ולשתף אחרים בסודות היצירה שגיליתי לאורך הדרך. המטרה שלי היא לחדש ולשאוף לאיכויות גבוהות עם עיצוב ייחודי.
אני מלמד את אמנות היצירה בקרטון בסדנה שלי בראשון לציון, בבתי ספר, בחברות וארגונים במסגרת ימי גיבוש ובמסגרות אחרות לפי הזמנה. נוכחתי לראות שכל אחד יכול ליצור רהיטי קרטון איכותיים, ללא כל ידע קודם, אפילו ילדים. ההדרכה שלי מבוססת על הדגמה אישית ועזרה רצופה בביצוע בהתאם לצורך.
אין כמו הדגמה אישית בסדנה להקניית ידע מקצועי מעמיק ממקור ראשון.
קנגורו נדנה מקרטון עם מגירהבסדנה בראשון לציון אני מלמד בקבוצות קטנות מאוד כדי שאוכל להקדיש תשומת לב לכל משתתף לאור העובדה שכל אחד עובד על פרוייקט ייחודי הדורש הדרכה אישית. המשתתפים בסדנה מגיעים מכל רחבי הארץ, ממקומות מרוחקים, מהדרום ומהצפון. בנוסף אשמח להיענות ולהגיע לסדנאות פרטיות לקבוצות מאורגנות בכל מקום.
בסדנאות שאני מקיים בבתי ספר ובמקומות אחרים בהן כל המשתתפים עובדים על מוצר דומה הקבוצות גדולות יותר.

אמנות קרטון ונייר היא אמנות מרתקת עם אפשרויות עצומות. את חומרי הגלם, קרטון, נייר ושאריות עץ שונות אני אוסף ברחוב ובמרכזי פינוי פסולת נייר באזורי תעשייה.
במקביל אני עוסק בפיתוח וחקירת שיטות וחומרים חדשים. כמו מדריך טיולים היוצא למסע היכרות עם השטח בטרם יקח עימו קבוצה גם אני מתרגש מלגלות דרכים חדשות ולשתף בהן אחרים.

פיסול ברשת וניירות ציפוי מיוחדים

פיסול ברשת וניירות ציפוי מיוחדים